Wybierz język strony:
 
Wyceń tłumaczenie   Skorzystaj z formularza
i wyceń teraz swoje tłumaczenie
Wyceń teraz!
BEZPŁATNA PRÓBKA Sprawdź nas (max. 2 str.)
Korzyści dla stałych klientów
 • uproszczona procedura składania zleceń
 • dedykowany zespół tłumaczy i korektorów
 • opiekun klienta
 • glosariusze gwarantujące spójność terminologii w tłumaczeniach klienta
 • indywidualny cennik i warunki współpracy
 • atrakcyjne oferty rabatowe
 • możliwość rozliczeń zbiorczych
 • weryfikacje branżowe tekstów

Tłumaczenia na poczcie

DOSTARCZAMY TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W CAŁEJ POLSCE

 • TŁUMACZENIA NA POCZCIE - nasze Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ArcusLink jako Partner Poczty Polskiej dostarcza specjalistyczne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe oferowane w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

TUTAJ ZNAJDZIESZ NAJBLIŻSZĄ  PLACÓWKĘ POCZTOWĄ, w której zlecisz wykonanie usługi TŁUMACZENIA NA POCZCIE tj. zamówisz specjalistyczne tłumaczenia przysięgłe z dostawą listem poleconym lub kurierem Pocztex 24H na wskazany adres.


  

 • OSZCZĘDZISZ CZAS - Dzięki usłudze TŁUMACZENIA NA POCZCIE zlecicie nam Państwo wykonanie tłumaczenia przysięgłego (lub innego specjalistycznego tłumaczenia pisemnego) z i na każdy potrzebny język obcy w najbliższej placówce Poczty Polskiej SA, w której jest Pocztowa Strefa Finansowa PSF oferująca tą usługę, bez konieczności szukania samemu odpowiedniego tłumacza przysięgłego lub wielokrotnego jeżdżenia w tym celu do odległego często miasta.

 • ZLECISZ WYKONANIE TŁUMACZENIA KAŻDEGO RODZAJU DOKUMENTÓW NA WIĘKSZOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH - TŁUMACZENIA NA POCZCIE - dostarczymy Państwu m.in. akty urodzenia, świadectwa pracy, CV, dokumenty samochodowe, faktury zakupowe, dokumenty firmowe, dokumenty założycielskie KRS, instrukcje obsługi, umowy, akty notarialne, dokumenty medyczne, powypadkowe, ubezpieczeniowe i inne… .

 • TŁUMACZENIA NA POCZCIE - ZAPEWNIAMY POUFNOŚĆ TŁUMACZONYCH DOKUMENTÓW i zachęcamy do skorzystania z tej wygodnej usługi .

TŁUMACZENIA NA POCZCIE przybliżą Ci świat, pomogą w aplikacji na studia zagranicą, umożliwią uzyskanie niezbędnych zezwoleń, pozwoleń na pracę, pozwolą zarejestrować firmę z zagranicznym wspólnikiem, umożliwią pracę za granicą, pozwolą na rozliczenie i uzyskanie w Narodowym Funduszu Zdrowia zwrotu kosztów leczenia za granicą, jak również umożliwią otrzymanie promesy na zwrot kosztów planowanego leczenia. Tłumaczymy dokumenty samochodowe potrzebne do rejestracji samochodów kupionych za granicą, a także różnego rodzaju dokumenty i akty notarialne.

 

ZAPRASZAMY!

DZIAŁ OBSŁUGI TŁUMACZENIA NA POCZCIE

tel.: +48426404754, +48422440014 

POCZTA@ARCUSLINK.PL

 


 

Zapraszamy do najbliższych placówek pocztowych, w których dostępna jest usługa TŁUMACZENIA NA POCZCIE

 

REGULAMIN DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU „TŁUMACZENIA NA POCZCIE – NAJLEPSZY DORADCA KLIENTA POCZTOWEJ STREFY FINANSOWEJ”

§1. DEFINICJE

1.      Uczestnik – doradca klienta, zatrudniony w wytypowanej do sprzedaży usługi „Tłumaczenia na poczcie” Pocztowej Strefie Finansowej oraz przeszkolony w jej sprzedaży, który sprzedaje usługę „Tłumaczenia na poczcie” swoim klientom, współpracownikom i innym kontrahentom.

2.      Laureaci konkursu – trzech Uczestników, którzy sprzedadzą usługę „Tłumaczenia na poczcie” największej liczbie klientów. W przypadku, gdy kilku Uczestników sprzeda tą samą liczbę usług, o wygranej zadecyduje łączna wartość złożonych przez nich zleceń.

3.      Nagroda – karta premiowa SODEXO o wartości 10% kwoty netto (bez podatku VAT) sprzedanych przez Laureata zleceń podczas trwania konkursu, ale nie mniej niż 100 zł. Fundatorem nagród w konkursie jest Organizator.

4.      Organizator – ArcusLink Tłumaczenia Specjalistyczne Monika Mamulska, Małgorzata Kierska - Barcz Spółka Jawna

§2.  PRZEBIEG KONKURSU

1.       Regulamin konkursu – zostanie opublikowany w dniu rozpoczęcia konkursu na stronie www.arcuslink.pl.

2.      Konkurs rozpoczyna się   w dniu 1 maja 2015 roku i kończy 31 lipca 2015 roku, okres trwania konkursu jest jednocześnie okresem rozliczeniowym.

3.      Wynik konkursu i nazwiska laureatów zostaną ogłoszone do dnia 20 sierpnia 2015 roku na stronie www.arcuslink.ploraz przesłane na adres mailowy uczestników i do Biura Rozwoju Usług Finansowych Poczty Polskiej SA w celu ogłoszenia wyników w intranecie oraz w gazetce dla pracowników Poczty Polskiej S.A.

4.      Organizator przekaże informację o przyznaniu nagrody na adres e-mail Laureata oraz telefonicznie.

5.      Nagroda zostanie przekazana bezpośrednio Laureatowi.

6.      Konkurs zostanie rozliczony przez Organizatora.

7.      Uczestnicy wszelkie pytania oraz uwagi mogą kierować na adres poczta@arcuslink.pl lub pod numerem telefonu +48 42 640 47 54, +48 667 610 045

 


 

ZAUFALI NAM
tłumaczenia
biuro tłumaczeń Łódź
tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia Warszawa
tłumaczenia Łódź
tłumaczenia Poznań
tłumaczenia Wrocław
tłumaczenia angielski
biuro tłumaczeń Warszawa
biuro tłumaczeń
tłumaczenia techniczne
tłumaczenia niemiecki
tłumaczenia medyczne
tłumaczenia specjalistyczne Łódź
tłumaczenia specjalistyczne